Ana Sayfa Tanıtım DİZİLERLE ESKİYE DÖNÜŞ

DİZİLERLE ESKİYE DÖNÜŞ

seksenler dizisiDizilerin hakim olduğu konular ve temalar farklılık gösterebilir. Ama ne var ki; özellikle eski yılları anlatan diziler başka derecede bir ilgi görüyor. Bu yapımlardan ilk ikisinin adı; Seksenler ve “Doksanlar”. Sadece zaman ve konu olarak değil, aynı zamanda o yıllarda kullandığımız kostümleri, saçları ya da sık söylediğimiz kelimeleri, dinlediğimiz şarkıları daha dizi başlamadanDoksanlar fragman ya da Seksenler fragman içinde de görebilirsiniz.

Dizi deryası konu olarak daha da uzayacağa benziyor. Ama kendisine farklı bir tema seçmeyi başaranlar her zaman aradan sıyrılıyor ve beğeni topluyor. Bunu için öncelikle hedef bir kitle belirlemek zorunda kalan yapımcıların daha yeni oluşturmayı düşündükleri çalışmaları size mutlaka bildireceğiz. Dizilerden haberler vereceğiz.

Şimdi artık neredeyse tamamı başlamış olan bu dizileri kaçırmadan ve hepsine özel bir zaman ayarlayarak izleyebilir, keyif yapabilirsiniz. Bu yapımların her biri sizin için hazırlandı ve sizin onayınız için de hazırlanmaya devam edecek.* Yeni dizi haberleri
de verebileceğiniz yakınlarınızla birlikte bu eski yıllara ait güzel ve dokunaklı anların tadını çıkarın.

Hatta bu döneme hiç tanıklık etmemiş çocuklarınıza bu derece görsel anlatma fırsatını da bulmuş olacaksınız. O halde mailece hepimiz ekran başına geçip, dizimizi bekleyeceğiz. Bu durumun bize yaşattığı mutluluğa ek olarak hem de bir izleyici olarak görevimizi yerine getireceğiz. Unutmayın ki; bu yapımların her biri bizler için. İzleyin,gülümseyin ve anımsayın.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir