Ana Sayfa Tanıtım Dearshell.net Reseller alirken dikkat edin!

Dearshell.net Reseller alirken dikkat edin!

Basima cok kötü olaylar geldi bütün arkadaslari bu konuda uyarmak zorundayim dikkat etmelisiniz.

Öncelikle www.dearshell.net bir resellerim vardi.1 yillik.

Dearshell fazla teknik bilgisi olmayan ve 7 aylik süre icerisinde 3 4 kere server degisikligi yaparak bana kücük zararlar vermisti bunlari hep olur böyle seyler diyerek alttan aldik.

 

Sonrasinda 2 gün önce yasanan olaylar akil almaz seyler. Önce bir site spam yapiyor idaasi ile siliniyor. Spam yapiyor idaasi cunku ortada kanit yok , bana haber vermek yok yani x sitesi spam yapiyor denmiyor site tamamen siliniyor. Sonrasinda bu spam yapiyor idaasi kanitlanmayan siteyi hadi dedim müsteri yapmistir vs sonucta bu reseller müsteriye acilan hesaplari nasil kontrol edebilrim ki, neyse müsterimde 3 senelik müsteri kisi html site yapan birisi nasil spam yapacak onu bile bilmez biliyorum adam daha bir script dahi kuramiyor,

Neyse spam yaptigini var saysak dahi bana haber verilmeden yani siteyi kapatin yada baska yere tasiyin vs demeden bütün reseller hesabi kapatiliyor. Reseller hesabinda hatirladigim 10 kadar site var.Müsterilere ve kendi sitelerimde kazanacaklarim ile zarar ediyorum. Bütün reseller hesabi kapatiliyor sebeb 1 site spam yapmis iddasi ile bunu kanitlamalarini istedim bunuda yapamadilar.

Bütün reseller kapatilarak zaten zarara ugrarken bu kezde yedeklerimi verin bari baska yere tasiyayim dedim siteleri yedeklerimide vermediler 7 gün beklemek zorundasiniz yedekleri almak icin dediler. Bende dedim ki 7 gün bekleyemem zarar ediyorum verin yedekleri vermediler.
Bende tabi hakli olarak yedeklerime el koyduklari icin r10 da sikayet konumu actim. Bu kezde bir tehtit ile 7 gün bekleme sürem 45 güne cikmis neymis 45 gün bekleyeckmisim sonra yedek alacakmisim.
Bu yüzden arkadaslar lütfen dikkat edin, Reseller alirken ucuz olsun derken sonunda benim gibi daha fazla zarar etmeyin. Suan ornek ben ucuz reseller aldim derken daha fazla zarar ettim. Bilginize.
Sonuc olarak : Ben www.dearshell.net ( satis@dearshell.net ) firmasinda reseller kullandim ve bu firmadan memnun kalmadim. Bu firmadan birsey alirken yukarda yasadiklarimi göz ününde bulundurunuz. Yetkilerden ricam bu bir sikayet konusudur. Yani bir ürünün müsteri tarafindan verilen memnuniyet sonucudur. Konunun forumda kalmasini bir iyinet üyesi olarak rica ediyorum.

 

Konunun daha fazlasi su linkte var.

 


dearshellnet

 

http://yfrog.com/0ydearshellnetj

 

 

Baska problemi olan kisiler;

Dearshell hesabımı kapatmış.   r10.net

dearshell5

 

PDF olarak 1

PDF olarak 2

 

IRCReseller & Dearshell Timur SARI Vakası Şikayetçiyim ve Bilgilendirme             

 

dearshell6

 

 Sende Müşteriinin Görüşüne Böylemi Cevap Verirsin Dearshell.net  r10.net

dearshell5-1

 

 Dearshell verdiği sözü tutmadı yalanlarla oyaladı.   R10.net

 

dearshell3

 

 Dearshell’e Ne oldu? ulaşamıyorum 5 gündür siteler kayıp       r10.net

dearshell1

Dearshell hosting firması ile ilgili      

dearshell2

 

Dearshell.net e Kesinlikle Bulaşmayın

 

dearshell7

Dearshellden hosting felan almayin adam degiller insan hic degiller       

 

dearshell8

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir