Ana Sayfa Spor Çok değerli 68 Yeni Aksaray Spor taraftarlarımız;

Çok değerli 68 Yeni Aksaray Spor taraftarlarımız;

isa dogan 68 yeni aksaray spor

Her zaman olduğu gibi yine birlik ve beraberlik içerisinde tek yürek olunca ne kadar büyük bir taraftar grubu olduğunuzu ve müsabakaya ne kadar çok etkiniz olduğunuzu Pazar günü Orhangazi Spor müsabakasında tekrar gösterdiniz..kulübümüz ve Sporcularımız adına hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz..
Almış olduğumuz galibiyet elbette çok önemli bir galibiyetti ve alınan bu galibiyetle hedefimize bir adım daha yaklaşmış olduk..İnşaALLAH bundan sonraki müsabakaları da aynı ciddiyet ve mücadele azmi içerisinde oynayacağımızdan kuşkunuz olmasın..
6.hafta sonucunda 12 puanla gurubumuzda 3.sırada yer alıyoruz..Gurubumuzun en iyi takımları diye ön görülen takımların hepsi ile oynadık..ve bize göre 6 puan kayıpla yolumuza devam ediyoruz..Puan kaybettiğimizi düşündüğümüz DÜZYURT-MANAVGAT EVRENSEKİ ve ERZURUM SPOR müsabakalarını kazanabilecek pozisyonları ve fırsatları yakaladığımız halde bu müsabakalardan birer puanla ayrıldık..

Elbette tüm müsabakaları kazanamayacağız,ileriki haftalarda oynayacağımız müsabakalarda beraberlikler,mağlubiyetler de yaşayacağız..Futbolun içerisinde bunlar her zaman olacak..Ancak Taraftarlarımız olarak sizlerden isteğimiz; iyi günlerde yanımızda olduğunuz kadar kötü günlerimizde de yanımızda olmanız..

Devamini okuman icin asagidaki diger sayfalara gecin.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. Taraftalarımız bir başkadır, sonuna kadar tam destek.

  2. İyi yazmış İsa Doğan.. Destekte eksik olmamalı.

  3. Isa Doğan sonuna kadar hakli birbirimize destek olmaliyiz böylece bu motive ile sonuc alamayacagimiz mac yok

  4. inş. bu taraflar grubula birlikte dahada yükseğe çıkacağız

  5. Taraftar gruplarımız takımımız için çok önemli iyi olmuş bu iş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir