Ana Sayfa Haberler “ÇANAKKALE 1915 ”ADLI FİLMİ 3 BİN KİŞİ İZLEYECEK

“ÇANAKKALE 1915 ”ADLI FİLMİ 3 BİN KİŞİ İZLEYECEK

sinema  (2)Öğrenciler “Çanakkale 1915” adli filmi büyük bir ilgiyle izlediklerini belirterek kendilerine bu imkâni sağlayan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya teşekkür ettiler.
Aksaray Belediyesinin öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri devam ediyor.
Aksaray belediyesi bu yıl Nisan ayında lise öğrencilerine yönelik başlattığı güzel uygulamayı Kasım ayında da devam ettiriyor Kültür park Adese’deki sinemalarda 11-19 Kasım tarihleri arasında her gün belirli saatlerde lise öğrencileri için “Çanakkale 1915” adli sinema filmi gösteriliyor.
Aksaray belediyesi öncülüğünde düzenlenen sinema gösterisinin 5. günü Aksaray Anadolu Öğretmen Lisesi ve Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi yüzlerce öğrenciye “Çanakkale 1915” adli filmi gösterildi.
Yetkililer, bir hafta boyunca yaklaşık 3 bin öğrencinin “Çanakkale 1915” adli sinemayı izleme imkânina kavuşacağını kaydettiler.
Öğrenciler, filmi büyük bir ilgiyle izlediklerini belirterek kendilerine bu imkâni sağlayan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya teşekkür ettiler.

sinema  (1)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Bu tarz tarihi gösteren filmler her eğitim kuruluşunda gösterilmeli.. Tebrikler..

  2. tarihi filmleri her zaman izlemek lazım emeği geçenlere teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir