Ana Sayfa Tanıtım Bütün oyunlar burada

Bütün oyunlar burada

butun oyunlarOyun dünyasında sevilen birçok farklı kategori ve oyun türleri bulunuyor. özellikle erkek ve kız çocukları kendi arasında bile oyunları paylaşmış ve kız, erkek oyunları diye de kendi aralarında ayrılıyor. Erkekler en çok araba oyunlarını seviyorken kızlar daha cicili ve bicili oyunları seviyorlar. Pepee giydirme oyunu ise küçük çocukların vazgeçilmez çizgi karakteri Pepee’nin bir oyunu.Oyun çocuklar tarafından çok seviliyor.

Barbie oyunları ise daha çok kız çocuklarına yönelik olan ama erkek çocuklarının da tabii olarak oynayabileceği oyunlar arasında yer alıyor. Barbie oyunları da aynı araba oyunları gibi kendi içinde birçok farklı oyun türü ile buluyor. Kimi zaman giydirme oyunu yer alırken, kimi zaman Barbie bebeği bir macera oyununda bile görmemiz mümkün olabiliyor. Sonuç olarak çocuklar oynadıkları oyundan çok sevdiği kahramanları yönetmeye bayılıyor ev onlar ile oynamak için mutlaka zaman dilimleri yaratıyorlar.

Gta 5 oyna oyunu fazla türleri ile he çocukları hem de büyüklerin severek oynadığı ve bazen 2 li oyunlar ile kıyasıya yarış ettiği oyunlardır. Bu sebeple oyun dünyası da durmadan yeni oyunlar üretiyor ve çok çabuk tüketilen oyunların yenisini durmadan bir yenisi alıyor. Oyunlar 1 güzel üretiliyor ve daha sonra sizlere sunulmak üzere yerlerini alıyorlar.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Çocukların vakit geçirebileceği gerçekten hoş bir site.

  2. Çocuklar için eğlenceli bir site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir