Ana Sayfa Haberler Bulduğu cep telefonu sahibine teslim etti

Bulduğu cep telefonu sahibine teslim etti

Aksaray Devlet Hastanesinde personelinden örnek davranış.
Aksaray Devlet Hastanesinin Görüntüleme Merkezinde bulduğu bin lira değerinde ki cep telefonunu sahibine teslim ederek örnek bir davranış sergiledi.
ADH Patoloji Laboratuvarında görevli personel İsmail Ergin, görüntüleme merkezinde masanın üzerinde unutulmuş olarak bulduğu cep telefonunu sahibine teslim etti.
Telefonun kaybeden kişi tarafından aranmasını bekleyen personel, bin lira değerinde ki cep telefonunu ADH İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Barış Keser’le birlikte sahibi Mustafa Tetik’e teslim ettiler.
Mustafa Tetik, rahatsız olduğunu, görüntüleme merkezine röntgen çektirmek için indiğini bu arada telefonu unuttuğunu, bir süre sonra telefonunun olmadığını fark ettiğini ve kendi numarasını aradığında ise telefonun İsmail Ergin tarafından bulunarak koruma altına alındığını öğrendiğini söyledi.
Telefonun kendisine teslim edilmesinden dolayı Personel İsmail Ergin ve İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Barış Keser’e teşekkür eden Tetik; Benim için telefondan çok içindeki numaralar önemliydi. Bir başkasının eline geçmiş olsaydı telefonumu bulamazdım. Arkadaşa ve Müdür beye örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. gerçekten bu zamanda bulunamayacak bir insan
    tebrik ederim

  2. tebrikler arkadaş böyle görgülü insanlarını gördükçe seviniyorum

  3. İnsanlığın ölmediğini görmek ne de güzel!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir