Ana Sayfa Tanıtım Bu Site Güney Kore’nin Türkçesi! Koreanturk.com İncelemesi

Bu Site Güney Kore’nin Türkçesi! Koreanturk.com İncelemesi

2009 Temmuz ayında kurulan koreantürk, ilk günden bu yana kendini geliştirmeye çalışan bir site.

Tarihi ve turistik yerleri sanki oradaymış gibi görebileceğiniz, Koreli önemli kişilerin hayatları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz güncel magazin haberlerine ulaşabileceğiniz bir site. Şu an 70’ye yakın moderatör size günlük haberleri ulaştırmak için çalışmakta. 2012 yılında kurulan çeviri ekibi ise şu an Türkiye’nin en büyük gönüllü çeviri ekibi. kore dizileri , filmleri ve eğlnce programlarını çevirip kısa zamanda yayına hazırlayıp izlemenizi sağlıyor. Kore’de yayınlanmış dizilerin ya da filmlerin, Koreli ünlü müzik gruplarının çıkardıkları şarkılarını Türkçe’ye çevirip sözlerini anlamanızı da sağlıyorlar. Yani işin aslı Kore’de ne varsa size bir şekilde ulaştırıyorlar.

Koreantürk’te iki ayrı bölümden oluşuyor diyebiliriz. Dizileri ve filmleri izleyebileceğiniz dizi sayfası ve
bilgilere, haberlere ve özel olarak hazırlanmış videolara ulaşabileceğiniz forum sayfası. Tabi bu iki yerde iki ayrı chat paneli de bulunmakta. Öyle ki forum hakkında sorucağınız sorulara o konuda bilgili yönetici arkadaşlar, dizi sayfasındaki panelde ise diziler hakkında soracağınız sorulara cevap verecek yöneticiler mevcut. Kore severlerden oluşan arkadaşlar her türlü yardıma her an hazırlar.

koreanturk

Günün her saatinde kore ile ilgili konuşabileceğiniz kişiler bulmanız mümkün. Anlık 4500 kişinin dizi izlediği sitede sizinle aynı duyguları paylaşan, aynı grupları seven, aynı haberlere aynı heyecan ile yaklaşan kişi bulmanız çok kolay.

2009 yılından bu zamana sürekli kendini yenileyen ve geliştiren koreantürk’ün yeni hedeflerine ortak olmak ve bu güzel siteden yararlanmak için kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Siteye şu urlden erişebilirsiniz: http://www.koreanturk.com

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. Zeynep Çorakçı

    Çok güzel bir site. Kore dizisi izleyecek herkesin sık kullanılanlarında 1 numaradır eminim.

  2. Bence dizi izlemek boşa vakit öldürmek ama izleyen arkadaşlar için güzel bir site.

  3. hep amerikan dizileri mi izleyeceğiz, güzel bi seçenek oldu bu, teşekkürler!

  4. Gayet başarılı bir Alexa grafiği yakalanmış. Bravo

  5. kore dizileri izlemek istiyorum diyenler icin en iyi site diyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir