Ana Sayfa Tanıtım Böcek İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama Servisi

Böcek ilaçlama servisi olarak hizmet veren Avrupa ilaçlama firması sektörde uzun yıllardır yer almanın verdiği tecrübe ve gelişen teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde profesyonel olarak hizmet veren sektörde öncü lider firmalar arasındadır.  Garantili ilaçlama, Sağlıklı ilaçlama ve %100 Müşteri memnuniyeti sloganlarıyla yola çıkan böcek ilaçlama firması verdiği hizmetler ile müşterileri arasında sıkı bir bağ oluşturmuştur. Böcek ilaçlama servisi uçan ve yürüyen tüm haşerelere karşı ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Avrupa ilaçlama firmasının bir diğer önemli farkı ise, ilaçlama yapılacak alana verdiği ücretsiz keşif hizmetidir. Ziraat mühendisi eşliğinde ilaçlama personelimiz alanın yapısını kontrol ederek yapılacak gerekli işlemleri size detaylı şekilde sunmaktadırlar. Bu işlemden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Böcek İlaçlama Servisi

Bilindiği gibi Böcek ilaçlama işlemi ciddi bir sorumluluk gerektirir. İşlem yapacak firmanın gerekli izin belgelerinin olması, kullandığı ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olması gerekmektedir. Bunlara uymayan korsan olarak faaliyet gösteren merdiven altı diye tabir edilen bir çok firma İstanbul böcek ilaçlama sektöründe türemiş bulunmaktadır. Bu firmalara rağbet göstermeniz, sağlığınızı büyük boyutta riske sokacaktır. Ucuz ilaçlama yapmasıyla tercih edilen korsan bir ilaçlama firması bilinçsiz olarak kullandığı kimyasal tarım ilaçları ile ölüme dahi yol açabilecek ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Avrupa böcek ilaçlama servisi olarak siz değerli müşterilerimiz %100 garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İlaçlama sonrası kullanılan ilacın koduna kadar ilaçlama yapılan alana dair tüm gerekli bilgiler rapor halinde size sunulmaktadır.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir