Ana Sayfa Haberler Bisiklet yolu için Teşekkür ettiler

Bisiklet yolu için Teşekkür ettiler

Aksaray Bisiklet yolu için tesekkür
Bisiklet yolu için teşekkür ettiler

Aksaray Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet Bulvarına yapılan Bisiklet yolları vatandaşlar tarafından çok beğeniliyor.
Aksaray Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yeni yapılan ve son derece modern olan bisiklet yoluna trafik işaretleri vermeye devam ediyor.
Mavi zemin üzerine Beyaz yazı ile Bisiklet yolu ibaresi yazan ve bisiklet şeması çizen belediye görevlileri her iki bulvarda da çalışmalarını sürdürüyor.
Cumhuriyet Bulvarında yeni yapılan bisiklet yolunda rahatlıkla bisikletlerini kullanan genç yaşlı tüm bisiklet sürücüleri Aksaray Belediyesi tarafından yapılan yeni bisiklet yolundan çok memnun olduklarını ifade ettiler.
Bisiklet yolunu kullanan bir grup genç “ Bisiklet yolu bizim için çok iyi oldu. Çünkü trafiğe çıkmak ve araçların arasında bisiklet kullanmak çok zor ve tehlikeliydi. Bu güzel bisiklet yolundan dolayı Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz”dediler.
Bu arada bisikletiyle yeni yolu kullanan gurbetçi bir vatandaşta “Aksaray aynı Avrupa gibi olmuş” diyerek bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade etti “
Biz bisiklet yolundan çok memnunuz. Çok güzel çok iyi. Gayet rahat aynı Avrupa’daki gibi. Ben Avrupa’da Almanya’dayım. Böyle yolu çoktandır istiyorduk. Gerçekten çok iyi. Belediye başkanımıza çok çok teşekkürler. Allah razı olsun. Sistemleri çok güzel. Avrupa ayarına gelmiş durumda. Çok memnunuz”.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. bisiklet severler buna cok mutlu olmuslardır 🙂

  2. Cocuklar da tam ne gerek var artistik hareketlere bunlar yarin o bisiklet yolu bos durur inat gibi normal yoldan giderler

  3. Genç ve çocuklara bu denli yatırım her zaman bizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Genç kardeşlerimizin bu şekilde güzel yollarda gezmesi, tabii ki ileride Türkiye’nin sosyo-ekonomik durumunu da artı yönde etkileyecektir.. Ellerine sağlık!

  4. Bu tip olaylar basit gibi görünse de aslında çok önemlidir.Özellikle Türkiye’de son dönemlerde aşırı kötü bir imar planı var.Her yeri yık bina dik mantığından kurtulup, insanlar için faydalı bir yatırım yapılmış.Haberi görünce bisikletimi alıp oraya gidesim geldi 🙂

  5. Teşekküre değecek şekilde bir çalışma gerçekleştirmişler. Türkiye’ye böyle aktif çalışmalar gerekli. Böyle çalışmaların arkasında Aksaray’ı görmek gerçekten gurur verici.

  6. Bu projenin yaygınlaştırılması gerekir. Yorumlara baktım da çocuklarla ilgili söylemler var da bence bu herkesin ulaşımda kullanması gereken bir araç. Her türlü faydası var.

  7. Gerçekten yerinde bir çalışma olmuş.Tabi ki bunları yapmak zor iş ama en zoru yayaları o yolda yürümemeye ikna etmek olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir