Ana Sayfa Haberler Belediye’ye borcu olanlara büyük kolaylık

Belediye’ye borcu olanlara büyük kolaylık

aksaray belediyesi fotografiBelediye ile Garanti Bankası arasında yapılan anlaşma gereğince; borçluların anlaşma kapsamında kalan banka kartları ile yapacakları 100 TL ve üzeri her türlü ödemeleri 5 aya kadar taksitlendirilecek.
Aksaray Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi.
“Aksaray Belediyesi, belediyeye borcu olan vatandaşlar için büyük bir kolaylığı faaliyete geçirdi. Belediye ile Garanti Bankası arasında yapılan anlaşma gereğince; borçluların anlaşma kapsamında kalan banka kartları ile yapacakları 100 TL ve üzeri her türlü ödemeleri 5 aya kadar taksitlendirilecek. Borçlular taksitlendirmeden dolayı herhangi bir masraf, komisyon veya faiz gibi değişik isimler altında ilave bir ödeme de yapmayacak.
Belediyeye borcu olan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşları çok sevindirecek olan karara göre; ödeme esnasında borçlu tarafından taksit yapılması talebinin belirtilmesi yeterli olacak. Borçlular, ön müracaat, dilekçe gibi herhangi bir prosedürün uygulanmasıyla uğraşmayacak.”
“Bu imkândan faydalanmak isteyen borçlular, Aksaray Belediyesi’ne başvurabilir.”

Haberin devamı diğer sayfalarda,

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Valla bence güzel bir olanak sağlanmış olundu

  2. Belediyeler artık seçimler yaklaştığından ve de borçları ödemeye teşvik amaçlı bu tarz uygulamalara başlıyor. Gördüğüm kadarıyla sadece Aksaray’da sınırlı bir uygulama değil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir