Ana Sayfa Haberler BAŞKAN NEVZAT PALTA VİP İNŞAAT SAHİBİ ÖMER GÜMÜŞAY’I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN NEVZAT PALTA VİP İNŞAAT SAHİBİ ÖMER GÜMÜŞAY’I ZİYARET ETTİ

ziyaret1[1]

Başkan Nevzat Palta ziyaret sırasında yaptığı açıklamada Aksaray’ın çok hızlı gelişen bir şehir olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi “ 10 yıl gibi uzun bir süre Aksaray’ımıza hizmet ettik. Tabi şehirler hayatında kısa bir süre ama insan hayatında uzun bir süre. Bu süre içerisinde bu şehrimize elimizden geldiği kadar, gücümüzün de yettiği kadar, gücümüzün de çok çok üzerinde gece gündüz hiç durmadan hizmet etme gayreti ve derdi içerisinde olduk. Her şey fanidir makamlarda kimseye baki değildir. Ama önemli olan yaptığın hizmetlerin sonucu geriye döndüğün zaman hayırla anılmak bizim düsturumuz.

 

Her zaman söylediğimiz gibi gök kubbede hoş bir seda bırakmak. Bunu başarabildikten sonra sonuçta hayatında sonu olduğu gibi makamlarında sonu var. Ama bu süre içerisinde gerçekten çok ciddi hizmetler yaptık. Aksaray’a şöyle baktığımız zaman son 10 yıl içerisinde her şeyiyle altyapısından üst yapısına kadar şehircilik anlamında zaten çok dinamik bir nüfusta var. Nerdeyse yüzde yüze yakın bir nüfus artışı oldu.

 

Gelişen bir şehir. Sanayisiyle, diğer anlamıyla. Bizde bu gelişmeye paralel olarak şehirde ciddi hizmetleri ortaya koyduk. Yeter mi? Yetmez. Çünkü şehirde insan hayatı gibi sürekli canlıdır doğar büyür ölür yeniden bir daha doğar. Şehirlere ne yaparsan sonuçta bir fazlasını ister. O açıdan inşallah bundan sonra da dediğim gibi bıraktığımız yerden kalınan yerden şehrimize daha güzel şeyler ortaya konulur diyorum.

 

Ben Ömer Gümüşay kardeşimiz başta olmak üzere hakikaten teşekkür ediyorum. Beni de sevindiren nokta şu; işte 2 ay kadar oldu adaylıklar açıklandı. Halkın içerisindeyiz insanlarımızın içerisindeyiz ama ben yine aynı şekilde aynı tempo ile çalışıyoruz.  Projeleri kontrol ediyoruz. Arazideyiz. Vatandaşlarımızla görüşüyoruz. Bizim görevimiz 30-31 Mart’a kadar hatta mazbatayı teslim edinceye kadar devam eder. Gezdiğimiz yerlerde gittiğimiz yerlerde karşılaştığımız yerlerde elhamdülillah güzel bir seda bıraktığımız kanaati oluştu bende. İnsanların muhabbeti sevgisi dostluğu kardeşliği kucaklaması bizim için memnuniyet kaynağı. O açıdan ben bütün emeklerim helali hoş olsun diyorum. Bu şehre az bile diyorum. İnşallah bundan sonra Mevla’m bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar. Nerede görev doğarsa nasıl bir hizmet imkânı doğarsa yine bu doğduğumuz büyüdüğümüz şehrimize elimizden gelen hizmeti ve gayreti çalışmayı da inşallah ortaya koyarız diyorum. Tekrar ben teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum.

 

 

 

GÜMÜŞAY “BAŞKANIMIZI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ”

 

 

 

VİP İnşaat sahibi Ömer Gümüşay ise ziyaretinden dolayı Başkana teşekkür ederek şunları söyledi “  Ben öncelikle belediye başkanıma bu ziyaretinden dolayı teşekkür ederim. Tabii geçmişte 10 yıllık bir süre içerisinde Aksaray’a ciddi kalıcı hizmetler yaptı. Bende Aksaray’da yaşayan bir vatandaş olarak belediye başkanıma arkadaşlarımızın huzurunda teşekkür ediyorum. Bizlere ve Aksaray’a hakkını helal etmesini istiyorum özellikle. Başkanımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Çünkü sürekli karşımıza her sokakta her caddede yapmış olduğu hizmetler çıktığı sürece kendisini hep iyi yönde anacağız inşallah. Bundan sonra ki hayatında başkanıma başarılar diliyorum. İnşallah bürokraside olsun siyasette olsun daha güzel yerlerde görmek istiyoruz bir Aksaraylı olarak. İnşallah bütün ümidimle başkanıma gelecekte başarılar diliyorum. Kendisine sağlık sıhhat diliyorum. Çocuklarıyla beraber huzurlu uzun ömürler diliyorum.”

ziyaret2[1]

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. bu tip ziyaretler daha sık olmalıdır

  2. aksaryli dogrucu

    körler sagirlar birbirini agirlar olmus, heryer vicik vicik yag..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir