Ana Sayfa Aksaray ATSO Heyetinden Rektör Acar’a İade-i Ziyaret

ATSO Heyetinden Rektör Acar’a İade-i Ziyaret

Kısa süre önce gerçekleştirilen seçimlerin ardından Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanlığına seçilen Ahmet Koçaş, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin ile birlikte, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı ziyaret etti.

Seçimin hemen ardından Rektör Acar’ın kendilerini tebrik ziyaretine geldiğini anımsatan ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, “Sayın Rektörümüze iade-i ziyarette bulunmak istedik. Bu ziyaretler süreç içerisinde daha da sıklaşacaktır. ATSO olarak planladığımız pek çok çalışmada ASÜ’ye ciddi anlamda ihtiyacımız olacak. ATSO – ASÜ işbirliğini önemsiyoruz. İnşallah birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar ise ziyaretin kendisini memnun ettiğini söyledi ve ATSO heyetine çalışmalarında başarılar diledi. Değişen ticaret ve sanayi anlayışının yakından takip edilmesi gerektiğini, bu durumun Aksaray’ın menfaatine olacağını kaydeden Rektör Acar, “ASÜ olarak ATSO’ya elimizden gelen tüm akademik desteği vermeye hazırız. Ortak projeler üretmekten ve şehrimizin gerek ticari, gerekse de sanayi yaşamına katkı sunmaktan bizlerde mutluluk duyarız” dedi.

Ziyaret, yapılan açıklamaların ardından karşılıklı sohbet ve istişare şeklinde sürdü.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir