Ana Sayfa Tanıtım Aksaray’ın Gözde Öğrenci Yurdu

Aksaray’ın Gözde Öğrenci Yurdu

 Aksaray Erkek Öğrenci Yurdu
Aksaray Erkek Öğrenci Yurdu

Aksaray Yurtları üniversiteyi il veya ilçe dışında okumak isteyen kişilere barınma, konaklama, yeme-içme, aktivite hizmeti vermektedir. Yurtlar, kız ve erkek öğrenciler için ayrı ayrı binalar halindedir. Hem kız öğrencilere hem de erkek öğrencilere aile sıcaklığında barınma imkanı sağlamaktadır. Yurtta öğrencilere her türlü olanak tanınmıştır. Sabahları açık büfe kahvaltı verilmektedir. Böylece her istediğiniz kahvaltılık ürünü alabilirsiniz. Kampüse her saat başında öğrenci servis hizmeti sunulmaktadır. Çarşıya rahatlıkla gidebilmeniz için her saat başında ücretsiz çarşı servisi bulunur. Özel güvenlik hizmeti ise 24 saat boyunca aralıksız şekilde çalışmaktadır. Aksaray Özel Öğrenci Yurtları bünyesinde öğrencilere sınırsız internet, kantin, teras cafe ayrıcalıkları verilmektedir. Öğrenciler için çeşitli imkânlarda tanınmaktadır. Bunlardan bazıları ütü, çamaşır makinesidir. Ayrıca çamaşırlarınız için ücretsiz olacak şekilde deterjan ve yumuşatıcı verilmektedir.

Öğrencileri için sosyal aktiviteler de düzenlemektedir. İl ve ilçe içi turistik gezilerin yanı sıra il dışı da kültürel mekanlara geziler yapmaktadır. Öğrencilerin gelişimi için çeşitli seminerler, kurslar hazırlatmaktadır. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan piknik ve mangal keyfi sunmaktadır. Özel geceler için eğlence hizmetleri ile moral geceleri yapmaktadır. Ayrıca sinema gösterileri, konserler, etkinlikler oluşturulmaktadır. Tavla, satranç, okey ve halı saha turnuvaları düzenleyerek öğrencilerin keyifli anlar yaşamasını sağlamaktadır. Aksaray Öğrenci Yurtları il içinde ve dışında turistik ve tarihi geziler düzenleyerek öğrencilerin sosyal hayata katılmalarına yardımcı olmaktadır. Konferanslar ve seminerler düzenlemektedir. İstediğiniz her türlü etkinlik bulunmaktadır. Üniversite hayatınızı doyasıya yaşarken derslerinize de adapte olmanız kolaylaşacaktır. Gerek yurt binasında gerekse odalarınızda aradığınız huzuru bulmanız mümkündür. Hem çalışanlar hem de yöneticiler sıcacık tavırlarıyla sizlere destekçidir.

Sabahları ve akşamları Aksaray Yurtları bünyesinde ücretsiz yemek verilmektedir. Elektrik kesilmesine karşı jeneratör bulunmaktadır. Odalarda ranza bulunmamaktadır. Öğrencilerin rahat uyumaları ve dinlenmeleri için ranzasız yataklar bulunmaktadır. Her odada ayrı duşlar vardır. Sağlık sorunları için revir hizmeti verilmektedir. Bilgisayar odaları bulunmaktadır. Yurtlar tamamen huzur dolu ve güvenilirdir. Barınma hizmeti sunan en iyi yurtlardır. Sıcacık ortamıyla her yıl yeni öğrencilerini ağırlamaktan ve eski öğrencilerini mezun etmekten sonsuz gurur duymaktadır.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir