Ana Sayfa Eğitim Aksaray ve Gazi Üniversitesi TÜBİTAK Ortak Projesi

Aksaray ve Gazi Üniversitesi TÜBİTAK Ortak Projesi

TÜBİTAK tarafından kabul edilen, Dr. Sedef Canbazoğlu Bilici’nin yürütücülüğünü yaptığı ‘Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine Teknolojik Pedegojik Alan Bilgisi Kazandırma Amaçlı Eğitim Uygulaması’ konulu proje, ASÜ Eğitim Fakültesi ile Gazi Eğitim Fakültesi’nin ortaklığında, Gazi Üniversitesi’nde başladı.

Projenin açılış töreninde ASÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Yılmaz ve Gazi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayati Akyol, işbirliğinin önemine değinen konuşmalar yaptılar. Proje Yürütücüsü Dr. Sedef Canbazoğlu Bilici ise projenin mahiyeti ve hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Çeşitli üniversitelerden öğretim üyesi eğitmenler tarafından verilecek eğitimle katılımcılar, ‘Teknolojik Pedegojik Alan’ bilgisiyle ilgili bilgi ve deneyimlerini artıracaklar.

Yurdun çeşitli illerindeki 24 farklı okuldan gelen Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine verilecek proje eğitimi 25 Ağustos 2013 tarihine kadar sürecek.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

4 Yorum

  1. Hep böyle çalışmalar görmeliyiz:) Başarılarının devamını diliyorum.

  2. bu tür saygın projelerin devamı gelmeli. başarılarınızın devamını dilerim

  3. çok iyi ya tübitak destekli projelerin devamı gelmeli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir