Ana Sayfa Eğitim Aksaray Üniversitesi İİF Öğrencileri Hocalarıyla Tanıştı

Aksaray Üniversitesi İİF Öğrencileri Hocalarıyla Tanıştı

aksaray universitesi islami ilimler fakultesi (1)
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İslami İlimler Fakültesi (İİF) öğrencileri ve hocaları, düzenlenen tanışma toplantısında bir araya geldi. ASÜ’nün yeni fakültesi İİF, bu yıl ilk defa öğrenci aldı ve fakültede dersler başladı.

İİF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bahaüddin Varol, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, ASÜ’nün hızla büyüyen bir üniversite olduğunu söyledi. İİF’nin, ASÜ’nün yeni fakülteleri arasında öğrenci alan ilk fakülte olduğunu dile getiren Dekan Varol, “İnşallah güzelliklerle, hayırlarla, neşeli bir eğitim – öğretim sürecini tamamlarız. Sizlerle 4 yıl boyunca birlikte olacağız. Biz artık bir aileyiz. El birliği ile fakültemizi ve üniversitemizi daha ileriye götürmek için gayret edeceğiz” dedi. ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ın İİF’ye bina temini konusunda ciddi anlamda yardımcı olduğunu ifade eden Dekan Varol, “Kendisine fakültemizin kurulum sürecinde bizlere sağladığı katkı ve desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Fakültemizi hızlı şekilde kurduk ve yine aynı hızla çok daha ileriye götürmek amacındayız” dedi.

İİF Dekanı, daha sonra akademik ve idari kadroyu öğrencilere tanıttı ve fakültenin genel kurallarına ilişkin bilgiler verdi. Konuşmaların ardından öğrenciler, hocalarıyla tanıştı ve merak ettikleri sorulara cevaplar aldı.

 

aksaray universitesi islami ilimler fakultesi (2)

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. aksaray üniversitesinin islami ilimler fakültesi ile yükselişe devam edeceğini ümit ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir