Ana Sayfa Haberler Aksaray Üniversitesi Dersleri Başladı

Aksaray Üniversitesi Dersleri Başladı

Üç ay süren tatil bitti ve Aksaray Üniversitesi’nde (ASÜ) dersler başladı. Tatilin bitmesiyle birlikte, kampüs hareketlenmeye başladı ve yaklaşık 3 bin 300 öğrenci yoğun bir döneme girdi.

 

ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar, yeni akademik yılın hayırlı olması dileklerinde bulundu ve yoğun bir sürecin başladığını söyledi. Ortak zorunlu yabancı dil, ortak zorunlu bilgisayar ve hazırlık sınıfı muafiyet sınavlarının tamamlandığını ve öğrencilerin yeni döneme başladığını söyleyen Acar, gerek bilimsel, gerek sosyal, gerekse kültürel ve sanatsal açıdan bu yıl da önemli etkinlikler yapılacağını ifade etti.

 

– Önemli Konferanslar ve Paneller Gerçekleştirilecek –

 

Her yıl kültürel ve bilimsel etkinliklerin sayısını belirgin düzeyde arttırdıklarını ve içeriklerini genişlettiklerini ifade eden ASÜ Rektörü, “Bu yıl da ülkemiz ve şehrimiz için faydalı olacağını düşündüğümüz önemli konferanslar, seminerler, paneller ve toplantılar gerçekleştirilecek. Öğrencilerimiz derslerde olduğu kadar kültürel ve sosyal etkinliklerde de öğrenimlerini sürdürecekler. Alanında önemli bilim insanları, yazarlar ve akademisyenler yıl içinde üniversitemize gelerek öğrencilerimizle buluşacaklar” dedi.

 

ASÜ Rektörü Acar, sözlerini “2013 – 2014 eğitim – öğretim yılının öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde tamamlandı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

6 Yorum

  1. ASÜ denilincede komik geliyor insana yav. yoksa sadece bana mı komik anlamadım gitti :f ..

  2. Yeni bir yıl yeni gençler ve yeni kazanç kapıları

  3. Yumurta ve makarnadan uzak bir öğrenim yılı dileklerimle. 🙂

  4. Hayırlı yıllara inşaallah

  5. okulumuz bir numara valla. hiç tereddüt etmeden gelin.

  6. yeni eğitim yılı başarılı bir yıl olur umarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir