Ana Sayfa Eğitim Aksaray Üniversitesi Dekanı Yılmaz Niğde’de öğretmenler ile buluştu

Aksaray Üniversitesi Dekanı Yılmaz Niğde’de öğretmenler ile buluştu

Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Yılmaz Niğde Çiftlik’te öğretmenlerle buluştu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerini daveti üzerine Niğde’ye giden Dekan Yılmaz, burada 2013 – 2014 eğitim öğretim dönemine dair değerlendirmelerde bulundu.

‘Yeni Eğitim Sistemi ve Gençliğimiz’ konulu bir konferans veren ASÜ Eğitim Fakültesi Dekanı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Yüksek Öğretim Kurulu arasındaki işleyiş, yeni eğitim sisteminde karşılaşılan sorunlar, öğrencilerin hayata hazırlanmasında okul yöneticisi ve öğretmenlere düşen roller, öğrenci başarını etkileyen faktörler ve eğitim sürecinde değerler eğitimi gibi konulara değindi. Prof. Dr. Süleyman Yılmaz, sunumun sonunda okul idarecisi ve öğretmenlerin uygulamada yaşadıkları sorunları dinleyip, önerilerini aldı. Konferansa Çiftlik Kaymakamı Mustafa Dinç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfi Doğan, Halk Eğitim Müdürü Erdal Özer, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Konferansın bitiminde Çiftlik Kaymakamı Mustafa Dinç ve Milli Eğitim Müdürü Lütfi Doğan Prof. Dr. Süleyman Yılmaz’a etkinliğe desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir