Ana Sayfa Ekonomi Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine Geçiyor

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine Geçiyor

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) üyelerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak adına kalite yönetim sistemine geçiyor.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Ticaret ve Sanayi odasında yapılan eğitim seminerinde ATSO çalışanlarına gerekli bilgi ve beceriler verilirken bu konu da ADN Yönetim Kurulu başkanı Dr. Muzaffer KIRAÇ ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet KOÇAŞ bir açıklama yaptı.
KIRAÇ; “ ATSO ISO 9001 İLE BİRLİKTE TÜRKİYE’DE SAYILI OLACAK”
Kalite Yönetim Sistemi hakkında eğitim veren Dr. Muzaffer KIRAÇ; “Bugün Türkiye’de 190’na yakın Ticaret ve Sanayi Odasının sahip olduğu kalite yönetim sistemine ATSO’nun geçmediğini görmüş bulunmaktayız. Sayın Başkanımızın isteği üzerine hemen çalışmaları başlatarak Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası üyelilerine en iyi hizmeti sunmak için ISO 9001 belgesine ATSO’DA sahip olacaktır.
Bugün Burada verdiğimiz eğitimlerde personellerimiz kalite yönetimi hakkında bilgi ve beceri sahibi olmuşlardır. Her kurumun ve her kuruluşun bir rakibi vardır. ATSO Aksaray’da tek olabilir fakat Türkiye’de tek değildir”. Dedi
Başkan KOÇAŞ ; “KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİL, DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR”
Göreve geldiğimiz günden bu yana hep bir şeyi hayal ettim. Burada en büyük hedefim, Bir gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin en başarılı Ticaret ve Sanayi Odası olmaktır. Bunun için gayret ediyor ve başarıya doğru ilerliyoruz. Ayrıca bir şeyi de belirtmek istiyorum ki sizlerin de bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda çalışmalarımız sonucunda şahsım TOBB’DA konsey üyeliğine seçilmiştir.
Sayın Hocamız Dr. Muzaffer KIRAÇ’IN da söylediği gibi bugün ülkemizde birçok Ticaret ve Sanayi Odası kendini daha yukarılara çıkarmaya çalışıyor. Bu vesile ile üyelerimiz ve Aksaray halkı bilmelidirler ki ATSO kabuk değiştiriyor. Bu değişimlerden bir tanesi de ISO 9001 kalite yönetim sistemine geçmektir, İnşallah bunu da gerçekleştirmiş oluyoruz. ” Dedi.

 

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine Geçiyor (1)

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

13 Yorum

 1. Kaliteye ve standartlara ne denli önem verilirse geri dönüşlerde aynı ölçüde kaliteli olacaktır.

 2. Ne kadar kaliteli bir sistem olursa o kadar iyi bir hizmet olur anlayışı doğru mu? Göreceğiz

 3. Kalite standartlarını geliştirmek için önemli bir adım .Artık bir adım daha atmalıyız.

 4. gec bıle kaldılar bence 🙂

 5. Önceden yapılması lazımdı geç kalınmış evet.

 6. Bakalım hayırlısı olur umarım.

 7. Daha yeni geçiyorlar. Neyse en azından geçiliyor başka illerde daha bu değil şuan ki kullandığımız sistem bile yok hayırlısı inşallah.

 8. Yiğit Ali Demir

  Geç olsun güç olmasın demiş atalarımız..Şimdiden hayırlı olsun

 9. Kaliteli bir adım.

 10. başarılı doğru bir adım tebrikler

 11. Kaliteye giden yolda bir adım daha. Tebrikler

 12. ISO gibi kalite standartlarında çalışmak gerçekten iyi

 13. artık geçmesinin de zamanı gelmişti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir