Ana Sayfa Etkinlikler Aksaray Oto Show Açıldı

Aksaray Oto Show Açıldı

Aksaray Belediyesi, Oto Life Dergisi ve Efor Avm işbirliği ile düzenlenen 1.Aksaray Oto Show düzenlenen törenle açıldı.

Oto Show’un açılış törenine Aksaray Valisi Selami Altınok, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Emniyet müdürü Halis Böğürcü, Oto Life Dergisi organizatörü Volkan Düzen ve çok sayıda davetli katıldı.

aksaray 1. otoshow acildi 13.09 (19)

Oto Life Dergisi yetkilisi Volkan Düzen açılış sırasında yaptığı konuşmada Aksaray’da bir ilkin gerçekleştiğine dikkat çekerek ‘Aksaray ilimiz lojistik yapısı son derece önemli olan bir ilimiz.Çevresi itibarıyla baktığımız zaman sektörümüz adına potansiyeli mevcut bir ilimiz Trafik tescil kayıtlarına ve diğer kayıtlara baktığımızda nüfus sayısına göre araç sayısının da oldukça yüksek olduğu ve ortalama araç sayısının her eve iki tane düştüğünü görüyoruz. Sektör ekonomisine bu etkinliğimiz inşallah bir katma değer sağlayacak yatırımcı firmalarımızın da önünü açmış olacak bu dört günün sektörümüz ve Aksaray adına Aksaray halkımız adına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Allah nasip ederse bundan sonra bu organizasyonumuzu geleneksel hale getireceğiz.”dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Vali Selami Altınok ve Belediye Başkanı Nevzat Palta otomobil Show’un kurdelesini birlikte keserek hizmete açtı.

aksaray 1. otoshow acildi 13.09 (18)

Açılış sonrası stantları gezen Vali Selami Altınok ve Belediye Başkanı Nevzat Palta çeşitli markaların yeni model otomobillerinin tanıtıldığı stantları gezerek otomobiller hakkında bilgi aldılar.

Aksaray’da ilk kez gerçekleşen organizasyonda otomotiv perakende sektöründen birçok dünya markası yer alıyor 1. Aksaray Oto Show’un 4 gün süreceği bildirildi.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. hayırlısı olsun arabalar güzel ama pahalı gibi duruyor 😀

  2. Güzel bir etkinlikti gerçekten, bilmediklerimizi de öğrenmiş olduk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir