Ana Sayfa Haberler Aksaray Gençlik Merkezinden Kırtasiye Yardımı

Aksaray Gençlik Merkezinden Kırtasiye Yardımı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezimizin organize ettiği yardım kampanyasında bin öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezimiz Emlak Kredi İlköğretim okulunda düzenlenen ilköğretim haftasında daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi bin öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.

Programda Aksaray Vali Yardımcısı Kubilay Ant, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Altınsoy, İl Milli Eğitim Müdürü Lütfiye Deneri ve İl Müdürümüz Süleyman Arısoy ihtiyaç sahibi okul müdürlerine yardım paketlerini takdim ettiler.

İlimiz Vali Yardımcısı Kubilay Ant, projede emeği geçen herkese teşekkür ederek, kırtasiye malzemelerinin öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarı getirmesini diledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Müdürümüz Süleyman Arısoy, “2013-2014 eğitim öğretim yılında çocuklarımız için ilk ders zili çaldı. Güçlü Yarınlarımız, Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın memleketimiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlı ilimler tahsil etmelerini diliyorum.

Bizler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Gençlik Merkezimiz ile birlikte ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüklerini biraz olsun hafifletmek için bin öğrencimize kırtasiye yardımında bulunduk. Umuyoruz ki yaptığımız bu yardımlar sayesinde çocuklarımız okullarında daha başarılı olacak ve gelecekleri için azimle çalışacaklardır” dedi.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

4 Yorum

  1. umarım ihtiyacı olanlara gitmiştir..

  2. Güzel bir sosyal proje olmuş.

  3. Gerçekten düşünceli bir davranış

  4. benim de desteklediğim çok güzel bir proje. umarım hedeflediğimiz yere geliriz ve ihtiyaç sahibi arkadaşlara derman oluruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir