Ana Sayfa Haberler Aksaray Esnafı Nurettin Aktan diyor

Aksaray Esnafı Nurettin Aktan diyor

Nurettin Aktan Esnaf Ziyareti1 (1)TÜM AKSARAY GİBİ ADESE VE EFOR’UN DA GÖNLÜ AKTAN’DA
Aday adaylığı sürecinde seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti Aday Adayı Nurettin Aktan Aksaray’ın en büyük Alışveriş Merkezlerinden Efor ve Adese’yi ziyaret ederek esnaf ve halkla buluştu.

Aktan Efor ve Adese’de esnafları ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi ve bu sorunların çözümü için görüş alışverişinde bulundu. Esnaf sorunlarının olduğundan ve sıkıntılarından dert yanarak Aktan’a durumlarını anlattı. Aktan ise bunların çözümü için neler yapılması gerektiğini ve belediye olarak istişare kültürüne dayalı çözüm üreten zihniyetin nasıl olması gerektiğini anlattı. Esnaflar “sadece bu AVM lerde ki esnaflar değil tüm Aksaray esnafı sıkıntı içinde bunlara çözüm bulacak bir başkan istiyoruz. Ulaşımdan şu sorunununa kadar laf değil çözüm üreten bir başkan gelsin bizim derdimiz bu! belediye halktan kopuk bir vaziyette halkı dinlemiyor böyle belediyecilik olmaz” serzenişinde bulundular.

Aktan’ın ziyaretinden memnun kalan esnaf ve vatandaşlar “gönlümüz sizden yana sizi başkan olarak görmek ve sorunlarımızı sizin çözmenizi istiyoruz Allah hayırlı etsin” temennisinde bulunarak Aktan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

AKTAN SENİ BAŞKAN İSTİYORUZ!
Aktan, öğrencilerin slogan ve tezahüratı ile karşılaştı. “AKTAN seni başkan istiyoruz” sloganı atan öğrencilere çevredeki olaya şahit olan vatandaşlarda öğrencilere destek verdi.

Yaklaşan yerel seçimler için çalışmalar tüm hızıyla sürerken Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Nurettin Aktan halk ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Pazar esnafını gezen Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Nurettin Aktan esnafları ve halkı ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. Gittiği her yerde yoğun bir ilgi ile karşılaşan Aktan Pazar esnafı ve mahalle halkı tarafından sevgi ve ilgiyle karşılandı. Esnafın sıkıntılarını dinleyen Aktan Pazar esnafına sorunların çözümü için yapılması gerekenleri anlattı. İstişare kültürünü hayata geçireceğini her yerde özellikle vurgulayan Aktan esnafa istişare yoluyla belediye ve Pazar esnafının ortaklaşa sorunları nasıl çözmesi gerektiğinin yollarını anlattı. Esnaf tarafından samimiyet ve ilgiyle karşılanan Aktan gördüğü manzara karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu ilginin sandığa yansımasından ümitli olduğunu herkesin Aksaray için el ele kırgınlık küskünlük bilmeden birlik olarak çalışması gerektiğini dile getirdi.

Pazar dönüşü yolda bir grup üniversite öğrencisine rastlayan Aktan, öğrencilerin slogan ve tezahüratı ile karşılaştı. “AKTAN seni başkan istiyoruz” sloganı atan öğrencilere çevredeki olaya şahit olan vatandaşlarda öğrencilere destek verdi.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. Esnaflar onay verirse devamı geliyor zaten hadi bakalım.

  2. esnaflarımızı böyle gezerek morellendiği için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir