Ana Sayfa Haberler Aksaray Devlet Hastanesi’ne yeni Doktor atamaları

Aksaray Devlet Hastanesi’ne yeni Doktor atamaları

Sağlık Bakanlığınca son atama kararnamesi ile Aksaray Devlet Hastanesinde istifa ve tayinlerle boşalan uzman ve pratisyen hekim kadrolarına yeni atamalar yapıldı.
Eylül-Ekim ve Kasım ayları içerisinde Aksaray Devlet Hastanesine; Fizik Tedavi, Göz Hastalıkları, İntaniye ve Psikiyatri Uzmanı atanırken, Acil Servislere de 10 tane pratisyen hekim atamaları yapıldı.
İstifa ve tayinle boşalan İntaniye (Enfeksiyon Hastalıkları) Uzmanlığına Uz.Dr.Ayla Ersoy Kılınç, Göz Hastalıkları Uzmanlığına Ankara Ulucanlar Göz Hastanesinden Op.Dr. Ahmet Huy, Psikiyatri Uzmanlığına Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden Uz.Dr. Mehmet Mert Koryürek ile Fizik Tedavi Uzmanlığına Uz.Dr. Semiha Ülkü Gül atandılar.
Öte yandan Gülağaç Devlet Hastanesi Başhekimliği yapmakta olan Uz.Dr.Serap Mutlu, hastanedeki başhekimlik görevinden ayrılarak ADH Ş.V.Ekecik Çocuk Hastalıkları Kliniğinde ki görevine dönerek hasta kabulüne başladı.
Eylül-Ekim ve Kasım dönemlerinde Aksaray Devlet Hastanesi Acil Servislerine Pratisyen hekim olarak; Gizem Karaoğlan, Miyase Didem Çekiç, Figen Bezci, Gizem Koçakgöl, Merve Koç, Zekiye Gözde Kara Murat Özcan, Umut Suadiye, Fatih Aktoz ve Gökçe Duranoğlu atandılar.

drmehmetmertkoryurek dr.ahmethay

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. bizler için hayırlı olsun diyorum iyi oldu bu

  2. yeni işinizde hayırlı günler dilerim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir