Ana Sayfa Haberler Aksaray Belediyesinin Projelerini Vatandaş Belirleyecek

Aksaray Belediyesinin Projelerini Vatandaş Belirleyecek

Göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik yapısını güçlendiren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’dan yeni bir proje daha; burada amaçlanan hizmet, ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın hayat standartlarının iyileştirilmesi amacıyla hazırlanacak olan her türlü projeden faydalanmak isteğidir.
Bu kapsamda Aksaray Belediyesi resmi web sitesinde (www.aksaray.bel.tr) Aksaray için projem var bölümü eklemiştir. Ana sayfanın sağ tarafında butonu bulunan ‘Aksaray için projem var’a tıkladığımızda açılan sayfada Adınızı, Soyadınızı, email adresinizi, proje konusu, açıklamasını yazıp en son olarak da proje ile ilgili dokümantasyonunuzu dosya seç ile seçip gönder butonuyla tarafımıza gönderebilirsiniz.
Gönderilen proje, sınıflandırılarak ilgili müdürlüğe gönderilmektedir. Uygun projeler tespit edilerek hayata geçirilme çalışmaları başlayacaktır. Projeyi öneren kişiyi de unutmayan Başkan Haluk Şahin Yazgı kendisiyle görüşerek hediye taktim etmek arzusundadır. Aşağıda proje gönderen vatandaşlarımız görülmektedir.

 

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir