Ana Sayfa Etkinlikler Aksaray Belediyesinin Düzenlediği Çocuk Şenlikleri Büyük İlgi Görüyor

Aksaray Belediyesinin Düzenlediği Çocuk Şenlikleri Büyük İlgi Görüyor

BAŞKAN NEVZAT PALTA“VATANDAŞLARIMIZIN AYAĞINI TOZDAN ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ”

Aksaray Belediyesinin çocuklara yönelik düzenlediği Mahalle Şenlikleri her gün aralıksız bir mahallede devam ediyor.
Şenliklerin adresi bu sefer Pınar Mahallesi oldu.
Gazipaşa Okulu bahçesinde düzenlenen Şenliklere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarı ile çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.

Başkan Nevzat Palta burada yaptığı konuşmada asfalt çalışmalarına da değinerek şunları söyledi “ Aksaray belediyesi olarak geçene yıllarda olduğu gibi bu yılda bütün mahallelerimizde Mahallede şenlik var programını gerçekleştiriyoruz. Her mahallede yüzlerce binlerce kardeşimizi ağırlıklı olarak çocuklarımızı bu şenlikte görüyoruz. Çok güzel olumlu tepkiler alıyoruz inşallah bunları bütün mahallelerimiz de devam ettireceğiz.

Pınar mahallesinde asfalt ekiplerimiz çalışmaya başlayacaklar. Allah nasip ederse ekiplerimizi buraya indiriyoruz. İnşallah burada siz değerli hemşerilerimizin ayağını çamurdan kurtaracağız. Bir kere bu bizim sözümüz. O açıdan müsterih olun. Diğer açıdan eksiklerimizde varsa zaman içerisinde onları da inşallah istişare sonucunda gerçekleştirmiş olacağız. Bizim hedefimiz şu bütün mahallelerde altyapının bittiği yerlerde yolların tamamını asfaltlayacağız. Hemşerilerimizin inşallah ayağını tozdan çamurdan kurtarmış olacağız.

Başkan Nevzat Palta’nın konuşmasının ardından Çocuklar için kukla gösterileri yapıldı. Çeşitli yarışmalar ve animasyonların yer aldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendiler.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği programda Belediye Başkanı Nevzat Palta şenliklere katılan tüm çocuklara top dağıttı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. gerçektende güzel bir hizmet,bende vaktim olursa çocuklarımı götüreceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir