Ana Sayfa Haberler Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi hizmete girdi

Aksaray Belediyesi Çağrı Merkezi hizmete girdi

aksaray belediyesi cagri merkezi (1)
Modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlara en güzel şekilde hizmet veren Aksaray Belediyesi, teknolojinin tüm imkânlarını bu yönde kullanmaya devam ediyor.
444 55 68 ve 153 nolu telefonları arayan vatandaşlar sabah 08.30 akşam 19.00 saatleri arasında yeni kurulan çağrı merkezinin hizmetinden faydalanabilecekler.
Aksaray Belediyesi yetkilileri çağrı merkezi ile ilgili yaptıkları açıklamada şu görüşlere yer verdiler
“Aksaray belediyesi olarak Başkanımız Sayın Nevzat Palta’nın talimatları doğrultusunda teknolojinin bütün imkânlarını vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bu kapsamda da bir ilki gerçekleştirdik. Kurumsal anlamda gerçekleştirilen tüm iletişimlerin kontrol altına alınması, istek ve şikâyetlerin doğru yönlendirilmesi, kurum kimliğinin doğru yansıtılması, vatandaş geri dönüşlerinin değerlendirilmesi, bilgi güncelliğinin korunması, net ölçümleme ve değerlendirme yapılabilmesi için 444 55 68 ve 153 `Çağrı Merkezi’miz halkımızın hizmetine girmiştir.
Çağrı Merkezi`n de insan ilişkileri konusunda eğitilmiş, iletişimi profesyonel olarak yönetebilen uzman bir ekip ve ekip yöneticisi bulunmaktadır.
Çağrı Merkezi`n de vatandaşlardan gelen istek ve şikâyetler karşılanmakta, ödeme işlemleri hakkında bilgi verilmekte, vatandaşlar aranarak belediye hizmetleri hakkında bilgilendirilmektedir. Vatandaşlar ile yapılan tüm konuşmalar kayıt edilmekte ve ekip yöneticisi tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.
Çağrı Merkezimiz 08.30 – 19.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

 

aksaray belediyesi cagri merkezi (2)

 

Bu hizmeti nasıl buluyorsunuz varsa sorularınız aşağıda sorabilirsiniz.

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

3 Yorum

  1. Umarım başından savma bir hizmet ile karşılaşmayız.

  2. aksaray a hayırlı olsun. inş. sorunlar daha hızlı çözülür

  3. hayırlı olsun güzel bir çalışma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir