Ana Sayfa Haberler Aksaray Belediye Spor –Yeşil Kırşehir Spor karşılaşması

Aksaray Belediye Spor –Yeşil Kırşehir Spor karşılaşması

Aksaray Belediye Spor – Yesil Kirsehir SporAksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta 2013-2014 Futbol sezonunda Cumartesi günü Atatürk stadında oynanan Bölgesel amatör ligdeki Aksaray Belediye Spor –Yeşil Kırşehir Spor karşılaşmasını izledi.

2-1 galibiyetle biten karşılaşmanın ardından değerlendiren yapan Başkan Nevzat Palta şunları söyledi “Aksaray belediye spor olarak bu sene BAL liginde ilk defa oyun oynayacak inşallah. Tabii ki ilk maçta kendi sahamızda olmamız biraz daha avantaj olarak değerlendiriyorum. Ama Kırşehir’de sonuçta iddialı bir takım göründüğü kadarıyla. Maçın başında şansız bir gol oldu. İlk dakikalarda hakikaten bizim biraz takımın moralini bozdu ama daha sonra geçen zaman içerisinde belediye spor’un biraz daha hâkimiyetinin olduğunu gördük. Daha sonra özellikle ikinci yarıda yerinde yapılan değişikliklerle takıma biraz daha heyecan geldi. Biraz daha motive oldu. Sonuçta hakikaten 2-1 gibi çok güzel bir sonuçla belediye spor Kırşehir spor karşısında galibiyetini almış oldu. Tabii ki bu önemli. Şu açıdan önemli. Belediye sporun ilk maçına böyle bir galibiyetle başlaması önemli. Ben tebrik ediyorum. İnşallah sonuçları belediye sporumuza Aksaray’ımıza hayırlı olsun diyorum ben.
Sonuç olarak şunu söyleyeyim. Aksaray belediye sporun kendi sahasında 2-1 gibi çok net bir skorla galibiyet alması önemli ben o açıdan bütün oyunculara ekibe yürekten teşekkür ediyorum. Bu takım daha iyi olabilir. Ufak tefek değişiklerle takviyelerle daha iyi bir oyun çıkaracağı kanaatindeyim. O açıdan ben tekrar tebrik ediyorum. Hem Aksaray’ımız adına güzel bir sonuç oldu. Hem de belediyemiz adına güzel bir sonuç oldu. Tekrar tebrik ediyorum ben. Aksaray spora da özellikle başarılar diliyorum. Aksaray’ımız için önemli. Aksaray’ımız için tabii ki bir profesyonel ligde oynayan takım olması önemli. BAL liginde oynayan bir takım olması önemli. Ama bütün bunlarla beraber de hakikaten bugün gördüğünüz gibi amatör takımlarında kendi arasında ciddi bir iddialı olması sonuçta kaliteyi getiriyor. Şu anda belediye sporda oynayan alt yapıdan gelen oyuncuların da performanslarını beğendim ben. O açıdan önemli. Alt yapıya önem vermemiz lazım. Bu çok önemli diye düşünüyorum ben. Tekrar tebrik ediyorum. Tabii ki burada çok güzel bir seyirci vardı. Ben o açıdan yürekten teşekkür ediyorum. Çok kalite bir seyirci vardı. İlk maç olmasına rağmen tribünler doluydu. Çok güzel tezahüratlar kaliteli tezahüratlar vardı. Hanımlar vardı. Ben arkada gördüm. Ciddi anlamda hanım kardeşlerimiz vardı. İşte sporu biz böyle görüyoruz. Spor sevgi diyoruz. Spor kardeşlik diyoruz. Spor dostluk diyoruz. Öyle bir an gelemsi lazım ki o tribünlerde erkeğiyle kadınıyla kızıyla çocuğuyla burada gelip insanlar hakikaten sporun kardeşlik dostluk sevgi ortamı içerisinde insanlarımızın bu oyunları seyretmesi lazım. İnşallah onları göreceğiz. Ben özellikle o açıdan da tekrar tekrar seyirciye yürekten teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar.”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

6 Yorum

  1. galibiyet serisi yakalamamız lazım artık..

  2. VAy be ne maçtı arkadaş 🙂

  3. Yeni transferler yaptık, hayrını henüz göremedim, bakacağız.

  4. bakalım takıma yapılan transferler diğer maçlar da da işe yarayacak mı 🙂

  5. takım iyi gidiyor. bu sene beklentileri karşılayacağız. haydi aksaray!

  6. takımımızın başarılarını en içten şekilde destekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir