Ana Sayfa Spor Aksaray Belediye Spor yeni sezona hazırlanıyor

Aksaray Belediye Spor yeni sezona hazırlanıyor

TEKNİK DİREKTÖR MUHİTTİN KILIÇ “ İYİ BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRİP EKSİKLERİMİZİ GİDRECEĞİZ”

“21 Eylülde başlayacak lige kadar Yaklaşık 40 günlük bir hazırlık sürecimiz olacak. 25’ine kadar Aksaray’da çift antrenmanla hazırlık yaptıktan sonra 26 Ağustostan itibaren Nevşehir’de 10 günlük bir kamp devresi geçirip burada 3 tane hazırlık maçı oynayarak eksiklerimizi göreceğiz”.

2013-2014 Sezonunda Aksaray’ı Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Aksaray Belediye Spor, 21 Eylül’de başlayacak lig öncesi sezon hazırlıklarını büyük bir azimle sürdürüyor.
Aksaray Belediye Spor günde çift idmanla sezona hazırlanıyor Atatürk Stadyumunda Teknik Direktör Muhittin Kılıç ve yardımcısı Kadir Aydın nezaretinde pas, teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yapan Belediye sporlu futbolcular verilen talimatları aynen yerine getiriyor.
Takımını antrenmanlarda bile yalnız bırakmayan Belediye Spor Kulüp Başkanı Murat Koç yaptığı açıklamada sezona çok iyi hazırlandıklarını ifade ederek şunları söyledi
“Takımımız bu yıl Bal liginde 6. Gurupta mücadele edecek. Şehrimizi inşallah en güzel şekilde temsil edeceğiz. Güzel bir takım yapmaya çalışıyoruz. Şu anda takımımız % 80 oluşmuş durumda. Birkaç tane oyuncumuz gelecek. İnşallah onlarda en kısa zamanda kampa 1. Etap kampımıza katılıp şehir dışındaki kampımıza gitmeden önce takımımıza katılacaklar
Takımımızı şu anda Aksaray’daki bu işe emek vermiş gönül vermiş arkadaşlardan tercih ettik. İlk yıldaki hedefimiz güzel bir takım oluşturup şehrimizi en güzel şekilde temsil etmek. Tabii ki herkesin bu mücadeleye çıkarken hedefi şampiyonluktur. Bizimde hedefimiz şampiyonluk parolası ile çıktık ama icraatlarımızla da yapmış olduğumuz transferlerimizle de mütevazı bir takım oluşturduk. Buradan da inşallah şehrimizin desteğini alarak taraftarlarımızın beğenisini kazanarak güzel bir şekilde ligi tamamlamak
Tabi şampiyon olmak herkesin gönlünden geçen bizimde gönlümüzde isteğimiz şampiyon olmak. Bunun içinde çok büyük bütçeler çok büyük transferler yapmadan şehrimizdeki futbolcularımızı değerlendirerek takımımızı kurduk. Şu an için çalışmalar devam ediyor. Günle çift idmanla çalışmalarımız başladı. İnşallah 26’sında da Nevşehir de kampımız var. Takımımız orada en güzel şekilde hazırlık maçlarıyla hazırlanacak. 21 Eylülde başlayacak olan maraton için hazırlanıyoruz.”
Belediye Spor Teknik Direktörü Muhittin Kılıç ise antrenman öncesi yaptığı açıklamasında şunları söyledi “Takım olarak 15 Ağustosta çalışmalarımıza başladık kendi tesislerimizde. İlk 2 gün birer antrenman yaptıktan sonra daha sonraki günler çift antrenman şeklinde antrenmanla 21 Eylülde başlayacak olan lige hazırlığa başladık. Yaklaşık 40 günlük bir hazırlık sürecimiz olacak. 25’ine kadar Aksaray’da çift antrenmanla hazırlık yaptıktan sonra 26 Ağustostan itibaren Nevşehir’de 10 günlük bir kamp devresi geçirip burada 3 tane hazırlık maçı oynayarak eksiklerimizi göreceğiz. Takımın durumunu değerlendireceğiz. 4 Eylülde tekrar Aksaray’a dönerek ilk maçta karşılaşacağımız 21 Eylülde karşılaşacağımız Kırşehir spor maçına kadar hazırlıklarımıza Aksaray’da devam edeceğiz.
Takımın durumu şu anda belediye spor geçen yıl ki kadrosunun yaklaşık %’80’nini koruyarak önce Aksaray içerisindeki arkadaşlardan daha sonra da eksik mevkilere dışarıdan transferlerle kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz. Şu anda birkaç mevkide eksiğimiz kaldı eksik olarak görüyoruz ama tabii hazırlık maçlarımızı oynadıktan sonra bu eksiklerimizi daha net görme oyuncularımızın performanslarını değerlendirme şansı bulacağız. İnşallah bal liginde Aksaray’ı en iyi şekilde temsil edecek belediye sporu kısa zamanda oluşturacağız.
Şimdi bu arada kampa gitmeden önce Cumartesi gününe bir hazırlık maçı planladık. Bu hazırlık maçında oyuncularımızın 10 günlük periyot sonrasında geldikleri durumu görme şansını yakalayacağız. Muhtemelen dışarıda yine bal ligindeki takımlardan birisi ile maç oynamayı planlıyoruz. Cumartesi maç oynadıktan sonra Pazar günü bir günlük dinlenme verip kampa daha sonra bu maç sonrası gitmeyi düşünüyoruz”.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. Disiplin ve doğru çalışma ile eminim bir yerlere geleceğiz, sabırsızlıkla bekliyorum o günleri

  2. Hazırlık dönemi ciddi gibi duruyor. Umarım ligde yükselmeye başlarlar..

  3. Ciddi ve disiplinliler. Bu sezon bir şeyler olabilir.

  4. Artık daha kaliteli işler yapma zamanı gelmişti. Umarım sezona iyi hazırlanmışlardır.

  5. iyi bir sezon geçirmelerini dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir