Ana Sayfa Haberler Aksaray Belediye Spor takımı olarak bu sezon BAL liginde mücadele edeceğiz

Aksaray Belediye Spor takımı olarak bu sezon BAL liginde mücadele edeceğiz

Grubumuzda çok güçlü takımlar var. Fikstür olarak dezavantaj gibi görünse de biz bunu avantaja çevirecek güçteyiz. Bunu yapmak bizim kendi elimizde.
–Sporun asıl amacı olan dostluk ve kardeşliği sahaya en güzel şekilde yansıtmak bizim ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Sahada sergileyeceğimiz centilmenliliğin yanı sıra taraftarlarımıza seyri güzel bir futbol izlettireceğiz.
–Aksaray Belediye Spor olarak BAL liginde mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyoruz. 2013-2014 sezonun Türk futbolu adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

2013-2014 sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) Fikstürü İstanbul’da Orhan Saka Amatörler Evinde çekildi. Kura çekimine TFF Birinci Başkan Vekili Ufuk Özerten, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, Amatör İşler Kurulu Üyeleri ile BAL kulüpleri temsilcileri katıldı.
2013-2014 Bal müsabakaları 13 takımlı 1, 14 takımlı 8 ve 15 takımlı 2 grupta olmak üzere toplam 155 takımın katılımıyla oynanacak. Müsabakalar 15 takımlı gruplarda 14-15 Eylül 2013, 13 ve 14 takımlı gruplarda 21-22 Eylül 2013 tarihlerinde başlayacak. Bal Liginde Temsilcimiz Aksaray Belediye spor sezonun ilk haftasında evinde komşusu Yeni Kırşehir spor’u konuk edecek..
Aksaray Belediye Spor Kulüp Başkanı Murat Koç, BAL ligi kura çekimlerini değerlendirdi. Başkan Koç, Aksaray Belediye Sporun 2013-2014 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olmasının Aksaray futbolu adına güzel bir gelişme olduğunu ifade etti.
Belediye Spor Başkanı Murat Koç, BAL ligi 6 grupta mücadele edecek olan Aksaray Belediye Sporun mütevazı bir kadro ile Aksaray’ı e iyi şekilde temsil edeceğini belirterek
“ Biz Aksaray Belediye Spor takımı olarak bu sezon BAL liginde mücadele edeceğiz. Çok mütevazı ve kendinden emin bir takım oluşturduk. Sporun asıl amacı olan dostluk ve kardeşliği sahaya en güzel şekilde yansıtmak bizim ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Saha içinde sergileyeceğimiz centilmenliliğin yanı sıra taraftarlarımıza seyri güzel bir futbol izlettireceğiz.”dedi.
Belediye Spor Başkanı Murat Koç, kura çekimin ve rakiplerini de değerlendirdi. Belediye Sporun mücadele edeceği 6.cı grupta 3. Ligden düşen güçlü ekiplerinde bulunduğuna dikkat çeken Başkan Koç, Grubumuzda çok güçlü takımlar var. Fikstür olarak dezavantaj gibi görünse de biz bunu avantaja çevirecek güçteyiz. Bunu yapmak bizim kendi elimizde. Bizim grupta olan diğer il takımları planlarını yapıyorlar. Aksaray sporun 3. Lige çıkmasıyla onlarda yatırımlarını bu yönde yapıyorlar. Biz mütevazı kadromuzla sporun ruhuna uygun şekilde centilmence mücadele edeceğiz. Aksaray Belediye Spor olarak BAL liginde mücadele edecek olan tüm takımlara başarılar diliyoruz. 2013-2014 sezonun Türk futbolu adına hayırlı olmasını diliyoruz.”

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

8 Yorum

  1. Aksaray Belediye Spor’a başarılar dileriz.Bu taraftar her zaman yanında olacak.

  2. Zamanla daha da yükseleceğimizi hiç şüphe yok. Elimizden gelenin en iyisi oluruz umarım.

  3. bu takım daha da iyi yerlerde olmayı hak ediyor

  4. Bu sezon gerçekten iyi iş çıkardılar.Umarım bal liginde de başarılı olurlar.

  5. Allah kısmet ederse bal liginde bal gibi başarılar alırlar

  6. takım iyiye gitmiyor. şehrin destek olmadığı takım hiçbir şekilde başarılı olamaz zaten.

  7. bal gibi başarı edemezler işte bu iş desteksiz olmaz taraftar boşuna mı var

  8. inşallah bu ligde başarılı olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir