Ana Sayfa Haberler Aksaray Belediye Başkanı Ve Meclis Üyelerinin Esnaf Odaları Birliği Başkanına Ziyaret

Aksaray Belediye Başkanı Ve Meclis Üyelerinin Esnaf Odaları Birliği Başkanına Ziyaret

ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI DOĞAN CEYLAN “SAYIN BAŞKANIMIZ ESNAF DOSTU”

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta belediye meclis üyeleriyle birlikte Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylanı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Nevzat Palta ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Meclis üyelerimizle ve partili arkadaşlarımızla beraber değerli oda başkanımız doğan beyi ve ekibini bir ziyaret edelim dedik. Sonuçta hepimizin ortak derdi ve amacı Aksaray’ımız ve insanlarımıza hizmet etmektir. Daha iyi ve daha güzel bir Aksaray için el birliği içinde çalışacağız. Bütün bunlarla beraberde Aksaraylı hemşerilerimiz ve esnaf kardeşlerimiz içinde elimizden geldiği kadar ne gerekiyorsa güç birliğini sağlamamız gerekiyor.
9,5 yıllık belediye başkanlığım süresince ben özellikle Doğan kardeşimize teşekkür ediyorum daha önce kendisi meclis üyesi olarak bizimle beraber çalıştı. Güzel bir sinerjimiz ve birlikteliğimiz oldu. Bu arada seviyeli ve düzgün iletişimi sağladı Bizde o ortamları hep oluşturduk.

Aksaray’ı bir adım ileriye taşırsak hepimize faydası var. Çocuklarımız, geleceğimiz, yarınlarımız var. Aksaray bir adım geriye giderse hepimiz kaybederiz. Dolayısıyla burada düşünürken yaparken hareket ederken memleketimizin hayrına bir şey var mı? diye düşüneceğiz. Varsa beraberiz. Aksaray’ın insanlarının hayrına bir şey var mı varsa beraberiz Bu beraberliğin birlikteliğin sağlandığı kanaatindeyim bunu ben her zaman söylüyorum Gerçekten Aksaray’da böyle güzel bir sinerji güzel bir iletişim kuruldu. İnşallah bunu biz devam ettiririz diye düşünüyorum.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan’da açıklamasında şunları söyledi. “Ben öncelikle belediye başkanımıza meclis üyelerimize ve parti il başkan yardımcımıza teşekkür ediyorum zaman zaman bu ziyaretleri sık sık yapıyoruz Sayın Başkanımla sürekli görüşüyoruz. Fikir alış verişinde bulunuyoruz esnaflarımızın sıkıntılarını elimizden geldiğince birlikte çözmeye çalışıyoruz. Eğer mevzu Aksaray ise Aksaray’da yaşayan insanlar ve esnaflarımız ise biz bu istişareleri yapmak durumundayız. Esnafın aksayan yerlerini bize bildirdiğinde biz Sayın Başkanımıza iletiyoruz ve konuyu çözüyoruz. Ben şunu açıkça ifade ediyorum Sayın Başkanımız bizim nazarımızda bir esnaf dostu. Bir esnaf çocuğu bunun içinde bizim sorunlarımızla hemhal olan bir insan gerçekten şu ana kadar sayın başkanımızın döneminde bizim ilettiğimiz hiçbir soruna göğsümüzden geri kakıldığını hiç görmedik. İnşallah bundan sonra da elimizden gelen gayretleri elbirliği içinde yapmaya çalışacağız.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

5 Yorum

  1. sıcak bir ziyaret daha:)

  2. iki kurum arasındaki ilişkilerin güçlenmesi çok iyi

  3. Koltuk sahipleri birbirleri ile anlaşıyor orası kesin 🙂

  4. başkana yapılan ziyaretler de bitmiyor maşallah… başbakandan yoğun valla.

  5. başkanımızın yoğun çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir