Ana Sayfa Aksaray Belediyesi Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta gittiği her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılanıyor.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta gittiği her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılanıyor.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta gittiği her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılanıyor.
Belediye Başkanı seçildiği 2004 yılından beri 9 yıldır Aksaray halkının içinde olan ve her zaman vatandaşların derdini dinleyip hasbıhal yapan Başkan Nevzat Palta, Aksaray’a hizmet etme heyecanını ve temposunu hala ilk günkü gibi devam ettiriyor.
Her fırsatta vatandaşları ziyaret eden başkan Nevzat Palta akşam geç saatlerde Kültürpak’ta fuar alanındaki esnaflar ve vatandaşları ziyaret ederek onlarla hasbıhal etti.
Başkan Nevzat Palta’ya çok büyük teveccüh gösteren vatandaşlar, Başkandan ve hizmetlerinden çok memnun olduklarını ifade ederek başarılarının devamını dilediler.

Bu arada yurt dışında yaşayan gurbetçi vatandaşlar Aksaray’ın çok büyük değişiklik yaşadığına dikkat çekerek şunları söylediler “ Aksaray’ımız 10 yıl öncesine göre çok modernleşmiş güzelleşmiş insanlarımız daha medenileşmiş. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Aksaray’da yaşamayı isteriz inşallah bir gün oda olacak.”derken Niğdeli olduğunu ifade eden bir vatandaş ise “ Başkanım sizi kutlarım ben gerçekten çok güzel bir çalışma var. Ben Niğdeli’yim gezen bir insanım çok gezdiğim için her tarafı görme fırsatımız oluyor. Şehri süper yapmışsınız bu mezarlıkta ki Somuncu baba külliyesi falan başlı başına süper bir hizmet olmuş. Sizi gerçekten kutluyorum öbür belediyelere ders olsun. Samimi söylüyorum çalışacaksınız kazanacaksınız.” Şeklinde konuşarak başkan Nevzat Palta’ya teşekkür etti.
Öte yandan Başkan Nevzat Palta, gurbetçilerin ve vatandaşların fotoğraf çektirme istekleri üzerine isteyen herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. nevzat paltayı yakinen tanırım çok iyi bir insandır. halk ziyaretlerine devam etmeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir