Ana Sayfa Tanıtım AK Parti Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Av.Özkan Doygun Tanitim

AK Parti Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Av.Özkan Doygun Tanitim

AK Parti Aksaray Belediye Baskan Aday Adayi Av.Özkan Doygun
AK Parti Aksaray Belediye Baskan Aday Adayi Av.Özkan Doygun

2014 Mart Yerel Seçimlere Çok İddialı hazırlanan AK Parti Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Av. Özkan Doygun, Halkımızın bizleri daha yakından tanıyabilmesi, bizlere soru sorabilmesi, öneri ve istekler de bulunabilmesi için www.ozkandoygun.org adlı kişisel web sitesinin kurulduğunu söyledi.
Doygun , Kurulan kişisel web sitesi ile ilgili olarak şu açıklamaları yaptı. Av.Özkan Doygun Kimdir, Bölümüyle bizleri yakından tanıyabilir. Projelerimiz bölümü ile Aksaray için neler planladığımızı ve neler taahhüt ettiğimizi görebilir. Aksaray’a Neden Talibiz, ile Nasıl bir Başkanlık yapacağımızı bilebilir, Bize Yazın, ile bize soru sorabilir, Aksaray için varsa projelerinizi paylaşabilir,
Mesaj gönder bölümüne öneri, istek ve şikâyetlerinizi yazıya dökebilir. Haberler, ile yapmış olduğumuz faaliyetleri yakınen takip edebilir. Gazetelerde Biz, ile görsel basına yansıyanları öğrenebilir, Resim Galerisi, ne zaman ve nerede kimlerle olduğumuzun fotolarına bakabilir, Video Galerisi ile yapmış olduğumuz basın açıklamalarını, söyleşi ve röportajları izleyerek , www.ozkandoygun.org , Facebook üzerinden, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Aday Adayı Av.Özkan Doygun hakkında geniş bilgiye sahibi olabilirsiniz. Dedi.

Bu siteyi büyük bir özen ve itina ile hazırladım. Şahsımla ilgili merak edilen her konu hakkında ayrıntılı bilgi ve doküman sunmaya gayret ettim. 22 yılda edindiğim tecrübe ve birikimlerimden gençlerin yararlanması doğrultusunda örnek projeler sunmaya özen gösterdim.

Başarıya ulaşmak için verdiğim mücadele, ciddiyet, disiplin ve özveri hedefime ulaşmamda önemli bir etken olduğunu söylemek isterim.

Dünyanın hayran olduğu muhteşem güzellikleri ile insanları büyüleyen Ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak benim için her zaman öncelik teşkil etmiştir.

İyi bir insan olmak, güzel işler yapmak, yaşadığımız toplumla uyum içerinde birlik ve beraberliğimizi sağlamak, sürekli pozitij düşünmek, yenilikleri ve gelişen teknolojiyi yakınen takip etmek, başarımızın anahtarı olduğunu unutmayalım.

Sağlık ve esenlikler dilerim..

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

2 Yorum

  1. AK Parti Aksaray Belediyesi Başkan Aday Adayı Av. Özkan Doygun hakkinda düsüncelerinizi paylasmaktan cekinmeyin.

  2. Ciddiyet, disiplin ve özveri üçlüsünün bulunması bir yandan iyi bir yandan kötü. Fazlasını biliyoruz çünkü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir