Ana Sayfa Haberler ADH Semt Polikliniği sağlık hizmeti vermeye başladı

ADH Semt Polikliniği sağlık hizmeti vermeye başladı

27gz[1]Aksaray Devlet Hastanesine bağlı Semt Polikliniği; Necip Fazıl Kısakürek Caddesi  Mesude Perek Aile Sağlığı Merkezi karşısındaki binasında 26 Şubat Çarşamba gününden itibaren sağlık hizmeti vermeye başladı.

Aksaray Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Ahmet Korkmaz Semt Polikliniğinin hizmete açılması ile ilgili olarak şunları söyledi.

“Semt Polikliniğimiz Aksaray Devlet Hastanesine bağlı bir poliklinik olarak uzman hekimlerce hizmet sunacak. Mesude Perek Sağlık Ocağının kapanmasından sonra şehir merkezinde hastaların gidebileceği bir sağlık merkezi eksikliği vardı. Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve ADH olarak böyle bir eksikliği gidermek üzere kurduğumuz Semt Polikliniğini bugünden itibaren hastalarımıza açtık. Polikliniğimizde ADH’de görev yapan Uzman hekimler tarafından sağlık hizmeti verilecek. Semt Polikliniğinde öncelikle randevulu hastalar olmak üzere vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermeyi başlayacağız.

İlk günlerde  Fizik Tedavi, Göz, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Göğüs hastalıkları ve Diş Polikliniklerinin hizmet vereceği poliklinikte ilerleyen haftalarda ise yeni atanan uzman hekimlerin görevlerine başlaması ile birlikte Dahiliye, Kardiyoloji ve Çocuk Hastalıkları Uzmanları da sağlık hizmeti verecekler. Bu poliklinikte önceliğimiz MHRS veya 182’den randevu almış olan hastalar olacak. Hastalarımızın randevu alarak başvurmaları kaliteli sağlık hizmeti açısından oldukça önemli” dedi.

Laboratuvar, EKG, Röntgen, EKO, enjeksiyon hizmetlerinin de verileceği Semt Polikliniği  şimdilik 08.00-16.00  saatleri arasında açık kalacak.

(Foto-Haber: Ahmet ARIBAŞ)

 

6x7x[1]

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

bir yorum

  1. Umarım uzun süre eğitim verirler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir