Ana Sayfa Firmalar 7 Tepe Alış Veriş Merkezinin Kültür Park Şubesi açıldı

7 Tepe Alış Veriş Merkezinin Kültür Park Şubesi açıldı

Hacı Düzgün’e ait 7 Tepe Alış veriş merkezinin Büyük Bölcek Mahallesi Kültür park şubesi hizmete açıldı.
Mağazanın açılış törenine Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta ve çok sayıda davetli katıldı.

“Her açılan işyeri bizleri sevindiriyor” diyen Başkan Nevzat Palta konuşmasında şunları söyledi “Bu işyerimizin öncelikle değerli sahibi kardeşimize ailesine hayırlara vesile olmasını bol kazançlar temenni ediyorum. Tabii ki aynı zamanda Aksaray’a güzel ve hayırlı hizmetler sunmalarını özellikle temenni ediyorum. Tabii ki her açılışta söylüyoruz bunları açılışlar bizleri sevindirir tam tersi kapandığı zamanda üzer. Sonuçta burada nerden bakarsanız bakalım. 10 kişi çalışacakmış. 10 tane ev ekmek aş iş bulmuş olacak. Buda en azından en basit tarafından hayırlı bir sonuç olarak değerlendiriyorum. Tabii ki diğer Aksaray’a kazandırdıkları da ayrı. O açıdan tekrar ben emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum.

[asd2]

Tabii ki Aksaray gelişiyor. Şimdi şu burayı bile hatırlayan kaç kişi var. 10 yıl öncesini hatırlayan var mı burada? Çoğu hatırlamıyor biliyor musunuz? Bu yolu 2004’ten sonra açtık. Hiçbir şey yoktu. Gördüğünüz cadde. Arkasından yeni yapılaşmalar. Hatta bizde belediye olarak kat karşılığı vermiştik. Dolayısıyla buralar bir anda gelişmeye başladı.
Şu anda belki Aksaray’ın en gözde yerlerinden birisi. Bu bölge Dolayısıyla şehir hakikaten çok gelişiyor. Çok kısa bir süre içerisinde çok yol alındı. Aksaray’ımızın bu açıdan ufku açık önü açık diye düşünüyorum. Düne kadar nüfusu 100 binlerde iken bu gün 200 binlere dayandı. Çok kısa süre içerisinde olması yani nüfusunun neredeyse yüzde yüze yakın artırması bile şehrin gelişmişliği ile doğru orantılı olarak değerlendiriyorum. İnşallah hayırlı olur. Allah bol kazançlar versin diyorum. Allah utandırmasın Allah mahcup etmesin diyorum.”

Yapılan konuşmanın ardından Belediye Başkanı Nevzat Palta, işyeri sahibi Hacı Düzgün ile birlikte 3. Şubenin kurdelesini keserek hizmete açtı. Daha sonra işyerini gezen Başkan Nevzat Palta, bir kez daha hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

Büyükbölcek Şube
Adresler: Büyükbölcek Mah.  Tatar Sok., Aksaray Merkez/Aksaray 68100
Telefonlar: 0382 215 8169

Kültürpark Şube
Adres: Kültürpark civarı lunapark yanında Merkez/Aksaray 68100

 

 

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. Tüm Aksaray halkına hayırlı olsun

  2. Daha kapsamlı alışveriş merkezlerinide görmek isteriz:))

  3. hepimize hayırlı olsun, en kısa sürede ziyaret edeceğim..

  4. gerçektende güzel olmuş.içerisine girmeye fırsatım olmadı fakat en kısa sürede ziyaret edeceğim

  5. 7 tepe daha çok Boluya özgü bir şeydir ama, olsun 🙂 biraz alıntı gibi olmuş.

  6. 7 Tepe gerçekten çok güzel bir mekan oldu. Şehre böyle yapılar çok yakışıyor.

  7. hayırlı olsun bol kazançlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir