Ana Sayfa Haberler 5 yıldızlı Otellerde değil Hürriyette iftar verin!

5 yıldızlı Otellerde değil Hürriyette iftar verin!

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak Hürriyet mahallesinde yaklaşık 750 kişiye iftar yemeği verdi. İftara MHP İl Teşkilatının yanı sıra MHP Merkez ilçe Başkanı DR Ali Er, il ve merkez ilçe yöneticileri, Partililer ve çok sayıda Hürriyet Mahallesi sakini katıldı.
İftarın ardından iftar sofralarını tek tek gezerek vatandaşın taleplerini dinleyen Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı Karabatak iftar sofralarının 5 yıldızlı otellerde değil halkın içinde yapılması gerektiğini vurguladı.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan DR.Rıfkı Karabatak halkın her zaman yanında olacaklarını,seçildikten sonra da 5 yıldızlı otellerde değil yine halkla içi içe olacaklarını vurguladı.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

7 Yorum

  1. aynen öyle halk la birebir olunması lazım

  2. olması gereken de bu zaten huzur ve mutluluk sevıyesı ust sevıyeye ulasmıs olur

  3. Bu önemli bir konu her sene ayni kişilere ayni mekanlarda pahalı yiyecekler ile iftar vermek yerine ayni hizmeti halka götürerek daha fazla kisinin nasiplenmesine yardimci olmak önemli bir konudur. Burada Baskan adayı Rifki Karabatak’i kutlamak gerekiyor.

  4. Bu konuda cok hakli ama malesef sadece lafda kaliyor hersey….

  5. Ramazan zengin eğlencesi değil bir bütünleşme ve nefse hakimiyettir.Onlar eminim oruç bile tutmuyordur.Her şeyleri göstermelik..

  6. ses var görüntü yok derler..

  7. ramazanda zengin yerlede değil her kesimin olduğu yerlerde iftar açmak lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir