Ana Sayfa Haberler 46 yeni Hizmet aracı tanıtıldı

46 yeni Hizmet aracı tanıtıldı

BAŞKAN YAZGI: “YENİ ARAÇLARIMIZLA HALKIMIZA EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET VERECEĞİZ”
Aksaray halkına daha iyi hizmet verebilmek için belediyenin tüm imkânlarını en iyi şekilde değerlendiren Başkan Haluk Şahin Yazgı, 46 adet sıfır kilometre aracı belediyenin araç filosuna kazandırarak Aksaray Belediyesi’nde bir ilki daha gerçekleştirdi.
Yeni araç filosunu kamuoyuna tanıtan Başkan Yazgı “Belediyemizin hizmet araç filomuzu yeniledik. 2015 yılından 2017 yılına kadar sözleşme ve ihale yapmak suretiyle 46 adet araç kiraladık. Bu araçlarımızın 16 adeti binek oto,10 adeti kombi tipi araç, 11 adeti 4×4 pikap ve 9 adeti de minibüs olmak üzere toplam 46 adet aracı, belediyemizin hizmetlerinde kullanacağız.” Şeklinde konuştu.
Araçların, en çok ekonomik olmasına önem verdiklerini ifade eden Başkan Yazgı “Bu araçlarımızın hepsinde araç takip sistemi(GPS) bulunuyor. Belediyemizin logosunu bütün araçlarımıza giydirdik. Burada bizim en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri de araçların ekonomik kullanılmasıdır. Bu nedenle modeli 2014 ve sıfır kilometre olarak seçildi. Araçların bakım-onarım gibi giderleri tamamen yükleniciye aittir, bizim sadece yakıt giderlerimiz vardır. Sözleşme bu şekilde hazırlandı. Yeni araçlarımızı inşallah hem belediyemize hem de Aksaray’ımıza hayırlı hizmetlerde kullanırız.” Dedi.

Tekrar deneyiniz

AKSARAY’A ÖZEL HALK OYUNLARI KIYAFETLERİNİ HALK OYUNU ÖĞRENCİLERİNE DAĞITILDI

Başkan Nevzat Palta: Sosyal ve kültürel belediyecilikte de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Aksaray Belediyesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir